SERWIS

Kluczem do bezawaryjnej i długiej pracy urządzeń klimatyzacyjnych jest ich regularny serwis i konserwacja, co w połączeniu z najwyższej klasy urządzeniami, które Państwu oferujemy, zapewni ich wieloletnią prawidłową pracę. Odpowiednia konserwacja klimatyzacji i wentylacji oszczędza pobieraną przez nie energię, polepsza jakość powietrza oraz minimalizuje ryzyko wystąpienia awarii.

Serwis klimatyzacji w Poznaniu

Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie klimatyzacji świadczymy usługi z zakresu serwisu i konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze złożonej ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie dokonać profesjonalnej naprawy i konserwacji urządzeń wielu producentów. Swoją ofertę kierujemy do klientów na terenie Poznania.

Do kogo skierowana jest oferta?

Nasze usługi świadczymy zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Dokonujemy przeglądów, napraw i konserwacji, a także potrafimy doradzić, co zrobić, by urządzenie jak najlepiej pełniło swoją funkcję. Atutami naszej firmy jest krótki czas realizacji, a także bardzo atrakcyjne stawki cenowe.  

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Dzięki wysokiej jakości oferowanych usług montażowych minimalizujemy ryzyko wystąpienia awarii zainstalowanych urządzeń, a podczas przeglądów starannie sprawdzamy stan całego urządzenia. Dokonujemy oględzin klimatyzacji podczas ruchu, pomiarów, czyszczenia poszczególnych elementów wentylacji, jak również służymy radą z zakresu zapewnienia urządzeniom jak najlepszych warunków pracy i wydłużenia ich żywotności.

Firma ERGOKLIMA świadczy także naprawę oraz przeprowadzanie stałych i okresowych przeglądów konserwacyjnych urządzeń z branży HVAC.

W przypadku podpisania umowy serwisowej zapewniamy regularną opiekę nad urządzeniami, krótki czas reakcji oraz atrakcyjne stawki cenowe.