KLIMATYZACJA I MONTAŻ KLIMATYZACJI​

Wyróżnikiem naszej firmy są certyfikaty autoryzacyjne wielu czołowych producentów urządzeń klimatyzacji takich jak: DAIKIN, FUJITSU, MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES, MITSUBISHI ELECTRIC, które pozwalają nam na profesjonalny montaż oraz gwarancyjny serwis. W naszej ofercie jest również pogwarancyjna naprawa.

Montaż klimatyzacji w Poznaniu

Oferujemy klimatyzatory z montażem wielu cenionych producentów. W zakres naszych usług wchodzi nie tylko dobór urządzeń, ale także projekt, dostawa, instalacja i uruchomienie. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również do obiektów użyteczności publicznej. Oferujemy klimatyzację do przedsiębiorstw, zakładów przemysłowych czy obiektów takich jak na przykład szpitale. Wysoką jakość oferowanych urządzeń łączymy z przystępną ceną. Podczas wyboru urządzenia spośród ofert wielu producentów służymy radą i pomocą.

Naprawa klimatyzacji

Świadczymy także usługi z zakresu naprawiania i konserwowania klimatyzacji. Nasi wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem specjalizują się w rozwiązywaniu problemów związanych z działalnością wentylacji, chłodnictwa czy klimatyzacji. Wiemy, że zakup urządzeń klimatyzacyjnych jest kosztowną inwestycją, dlatego nie tylko dokładamy starań, by zapewnić zakupionym urządzeniom jak najlepsze warunki pracy i zadbać o ich konserwację, ale także świadczymy usługi z zakresu dokonywania napraw. Dzięki odpowiedniej konserwacji i zabezpieczeniu klimatyzacji możliwe jest znaczne przedłużenie jej żywotności. Powstałe usterki nie muszą z kolei oznaczać konieczności zakupu nowego urządzenia.